Miyosis Big Scale

Kamyon tartım sistemleri Ticari Programlarla entegrasyon irsaliye otomatik sisteme aktarılır.

GENEL ÖZELLİKLER :

Çoklu dil deteği sayesinde kullanıcı program içerisindeki tüm metinleri istediği gibi ayarlayabilmektedir. Bu sayede program istenilen dile göre ayarlanabilmektedir. (Türkçe, İngilizce, vs ,...)
Kantar Programı içerisindeki tüm raporlar ve makbuzların dizaynları tamamen kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Raporlari ve makbuz dizaynlarinin tamamen degistirilebilir yeni raporlar tanimlayabilirsiniz. XML,EXCEL,PDF,HTML,TXT olarak veri disari atma ozelligi bulunmaktadir.Programin tum ayarlarini yedeklemek icin tum verileri XML disari atma ve XML ile iceri alma destegi mevcuttur. Tum ekranin her yerinde
EXCEL'e transfer edilebilmektedir.
Kantar Web Rapor modulü ile birçok dağınık birbirinden uzak kantarların verilerini bir merkezi noktada birleştirmek için kullanılır. İstenilen kantar göre veya tüm kantarlara göre rapor alınabilir. Tüm veriler merkezi bir noktada toplanabilir.
İrsaliye ve Fatura gibi bilgiler girildiği zaman yazıcıdan yazdıralabilir. Fire hesaplamaları yapılabilir. ister yüzde bazında ister kg bazında yapılabilmektedir.
Cari Hesap bilgisi tutulabilir. (Kısa şekilde yazılmıştır. Kullanımı kolay ve esnektir. )
Fire Hesaplamasi yapabilir. İster Yüzde (%) olarak ister (KG) kilogram olarak işlem yapabilmektedir. İsteğe bağlığı olarak yapılan hesaplamalar hem raporlarda hem makbuzda yazdırılabilir.
Net Tartılan KG birim fiyatı belirleyip parasal hesaplama yapılarak İRSALİYE programdan kesilebilir.
Birden fazla firmalı şekilde tek programdan birden fazla şekilde İRSALİYE yazdırılabilir.
Tüm VERİLERİ merkezi Sistemde toplanabilir. Bir noktandan tüm verileri görme seçeneği sunar. Örneğin farklı illerde bulunan tüm kantarda yapılan tartımları bir merkezi yerde toplanabilir.
DOLUM Cihazılarına entegre edilebilir. Bunun için program içerisinde Ekstra hazırlanmiş özellikler mevcuttur.
Gizli E-POSTA sistemi ile bir veri üzerinde herhangi bir oynama veya silme yapıldıgımda orjinali ile beraber belirtilen E-POSTA lara bilgi şeklinde silinen veya değişen makbuzlarin tüm hallerini E-POSTA ile bildirir.
Sabit daralı tartı yapılabilir. İstendigi zaman sabitteki tüm veriler güncellenebilir. Veya silinebilir.
Vardiya sistemi modulu ile hangi tartının kimin tarafından yapıldıgı kayıt altına alınır.Her kullanıcının makbuzlari ayrı ayrı tutulabilinir.
Tüm kullanıcılara YETKILENDIRME yapılabilir ve tüm mödülü kullanması engellenebilir.
Hiçbir şekilde kilolar üzerinde oynama yapılıp yapılmasını program içerisinde KİLO KİLİTLEME mödülü.
Silinen veya Değiştirilen tüm bilgileri yedekleme ve mufaza etme bir yerde saklamasını sağlar.
Program içerisinde ister Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık istege bağlı şekilde verileri DEPOLAMA ve çalışma alanı temizliği yapar. Veri depolayarak istenildiği zaman raporlayabilir.
Ekrandaki tüm bilgileri isimleri düzenlenebilir veya kaldırılabilir. O haliyle her PC icin ekran kayıtlıları saklanabilir program o şekilde çalışması sağlanabilir.
MAKBUZ Dizaynları tamamen kullanıcı tarafından isteğe bağlı düzenlenebilir, Birden fazla makbuz seçeneği kullanımına olanak sağlar.
RAPORLAMA sistemi ise tüm raporlar düzenlenebilir veya yeni raporlar tasarlanilabilir. Ve EXCEL,WORD,PDF,TXT,HTML ve E-POSTA ile de gönderilebilir.
İsteğe bağlı olarak HER ARAC TEK TARTIM şeklinde ayarlanılabilir.
IŞIK yönetim sistemi entegre edilebilir. (OPSIYONEL Seçenektir.)
KAMERA ile PLAKA OKUMA sistemi programa entegre edilebilinir. (OPSIYONEL Seçenektir.)