Hakkımızda

Size Özel Yazılım Çözümleri

Miyosis oarak Size Özel Yazılım Çözümleri  sloganıyla çıktığımız bu yolda kurumsal kimliklerinizi oluşturuyor ve tüm süreçlerinizde yanınızda olma güvencesi veriyoruz.

Karadeniz'in  en başarılı ve en büyük yazılım firmalarından biri olmanın ve yılların tecrübesinin verdiği güç ile sektörde hızla ilerliyor, bu ilerleme de siz kıymetli iş ortaklarımızın da varlığı ile kendimizi ve projelerimizi gün geçtikçe daha çok geliştiriyoruz.

Referansları ile kendini kanıtlamış, önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Miyosis ailesi, teknolojinizin emaneti için en güvenilir adresinizdir.

 

Misyonumuz

Bilgi ve tecrübe paylaşımını artı bir değer olarak görmekteyiz. Bu yüzden ürüne değil insana hizmet felsefesi ile hareket etmekteyiz. Miyosis kuruluş felsefesini; hızla gelişen teknolojiye paralellik sağlayıp entegre olabilmek, hizmet verdiği sektöre yön veren bir anlayış üzerine inşa etmiş ve bu yönde yoğunlaşmıştır. Bu anlayışa sadık kalarak her zaman belirleyicilik özelliğini müşteri odaklı geliştirip, kendi sektöründe kabul gören yeniliklere imza atmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim, lojistik teknolojileri giderek birbirine paralel ve bütünleşen sektörler de çalışma yapmaktır.
Miyosis olarak kişi, kurumsal kesimlerin sınırsız olan ihtiyaçlarını sınırlı ve sürekli değişen ürün gurupları sağlamayı ve sunmayı hedeflemekteyiz.

• Miyosis'in  amacı, ürün, tedarikçi, üreticileri, satış noktaları, personeli ile ürün ve hizmetlerinin ekonomik olarak sunulması, doğması muhtemel sorunların giderilmesi ve tedarikçi, personel ve müşterisinin ihtiyaç duyduğu huzuru sağlanmasıdır.

• Miyosis hızla gelişen teknolojiye entegre olabilmek ,hizmet verdiği sektöre yön vermeyi hedef edinmiştir.